Proběhlé akce

Podívejte se na akce a události, které jsme v nedávné minulosti podnikli...

21. dubna 2024

Skautská mše svatá, Oheň sv.Jiří

V neděli v 8:45 je Skautská mše svatá. Odpodne od 16:00 je slavností oheň sv. Jiří u kluboven.

29. září - 30. září 2023

Výlet s přespáním

Dvoudenní akce Vlčat. Sraz: v pátek v 19:00 - Klubovna na Skalce(SCHŮZKA SE NEKONÁ) Konec: sobota v 17:00 - Klubovna na Skalce. S sebou: Spacák a karimatka, oblečení na spaní, ešus, příbor, hrnek, oblečení na ven a do klubovny podle počasí ,přezůvky, tužku a zápisník (ideálně tvrdé desky, bude potřeba na budoucí schůzky) pláštěnku, čelovku , hygiena ,batoh na turistiku, jídlo na pátek, láhev na pití, kartičku pojišťovny,150Kč a případně jiné vhodné věci. Účast potvrzujte na 777 638 814 - Tomáš Ladnar nebo Ondřej Středa 733307270

28. září 2023

Skautská mše svatá

Sraz v 8:45 u kostela. Na sebe skautský kroj. (Pro věřící)

26. května - 28. května 2023

Víkendový výlet Janovičky

22. dubna 2023

Oheň sv. Jiří

Bude se konat u kluboven za potokem od 17:00. S sebou kroj.

24. února 2023

Schůzka vlčat není

Jarní prázdniny

18. února 2023

Skautský karneval

Doražte na tradiční skautský karneval do tělocvičny ve Lhotě u Červeného Kostelce.

17. února 2023

Schůzka vlčat

10. února 2023

Schůzka vlčat

Na schůzku si vezměte pekáče,šáňky,boby a další co uznáte za vhodné. Budeme si užívat sněhu 😁

3. února 2023

Není schůzka vlčat(pololetní prázdniny)

4. listopadu - 6. listopadu 2022

Víkendový výlet Nové Město nad Metují

9. září 2022

První schůzka v novém školním roce :-)

Krásný den, dne 9.9. od 15:30 bude v klubovně u tenisových kurtů naše první schůzka v novém skautském a školním roce. Pokud je mezi Vámi někdo, kdo by chtěl přihlásit svého syna do vlčat (prosíme, aby syn chodil alespoň do 2. třídy), přiveďte ho na tuto schůzku. Děkujeme. Na všechny staré i nové tváře se těší vedoucí vlčat ;-)

2. července - 16. července 2022

Tábor vlčat

25. února 2022

Konečně se sejdeme!!!

Krásný den :-) konečně se budeme moci začít zase scházet!! První schůzka bude 25.2. od 15:30 do 17:00. Předejte si prosíme tuto informaci mezi sebou, ať se nás co nejvíce sejde ;)

4. prosince 2021

Víkendový výlet

Dobrý den, vzhledem k současné epidemiologické situaci a plánovanému přerušení činnosti, jsme bohužel nuceni plánovaný víkendový výlet zrušit. Místo toho proběhne pouze jednodenni výlet, který se uskuteční v sobotu 4.12. (schůzka v pátek tedy nebude) bližší informace o výletě vám budou doručeny koncem tohoto týdne. Těšíme se na Vás a doufáme, že se do Vánoc ještě setkáme. Přejeme krásný čas a pevné zdraví.

19. listopadu - 21. listopadu 2021

Plánovaný víkendový výlet se z důvodu nedostatku vedoucích, kteří by se mohli výletu zúčastnit přesouvá na 3-5.12. děkujeme za pochopení a těšíme se na vás ;-)

18. prosince 2020

Vánoční schůzka pouze online

Ahoj kluci, s vedoucíma jsme doufali, že se již budeme moci sejít a udělat si pořádnou Vánoční schůzku. Bohužel nám to opatření nepovolují, takže se tento pátek u kluboven nesejdeme. Zkuste si však udělat takovou Vánoční schůzku sami. Můžete vzít nějaké ovoce a zeleninu a jít do lesa ozdobit zvířátkům nějaký stromeček. Jsme totiž vlčata a přírodu máme rádi a chceme dělat radost i zvířátkům. Můžete se tam i pomodlit - za ostatní vlčata, za přírodu i za to, abychom se po Vánocích mohli zase scházet a za všechno, co Vás napadne. Všichni Vaši vedoucí se na Vás už těší a věříme, že se brzo setkáme. Zatím to však musíme vydržet takto. Mějte se krásně, krásné Vánoce a těšíme se na vás v roce 2021. Hoplá hip hoplá hip hoplá hip!!!

30. října 2020

Máme prázdniny a tak nebude schůzka. Těšíme se na vás zase příště ;)

5. července - 18. července 2020

Tábor

Fotografie zde.

1. července 2020

Schůzky budou až do odvolání pouze distanční formou

Z důvodů nařízení vlády a z důvodu ochrany zdraví jsou běžné schůzky vlčat zrušeny. Schůzky budou nahrazovány dokumenty ke schůzkám, které budou vyvěšovány každý týden v době schůzky na naše webové stránky. Prosíme rodiče, aby tyto dokumenty svým dětem poskytli a případně jim pomohli s obtížnějšími věcmi. Jak a jestli budou probíhat tábory vám sdělíme, jakmile bude naším vedením střediska nějak rozhodnuto.

1. května 2020

Volno

Dnes je státní svátek a kluci by měli mít volno, a tak nebude ani schůzka :) těšíme se na vás zase za týden!